kropki

INSTYTUT SPORTU OPERATOREM PROGRAMU LOKALNY ANIMATOR SPORTU W ROKU 2023!!!

Z przyjemnością informujemy, że Instytut Sportu - Państwowy Instytut Badawczy został wybrany Operatorem Programu Lokalny Animator Sportu w roku 2023. Z niektórymi z Państwa będziemy współpracować już czwarty rok z rzędu. Jest to dla Nas ogromna satysfakcja, że nasze starania, aby Program z roku na rok stawał się lepszy, zostały docenione.

Jednostki Samorządu, które są zainteresowane udziałem w Programie Lokalny Animator Sportu
w tegorocznej edycji,  zachęcamy już teraz do zastanowienia się nad treścią składanego wniosku,  deklarowanych w nim danych lub proponowanych animatorów, gdyż wszelkie zmiany wprowadzane już po akceptacji wniosku przez Operatora, będą skutkowały przeniesieniem Orlika na listę rezerwową. Jednocześnie prosimy o weryfikację założonych kont JST i AO i dezaktywację kont nieużywanych, ponieważ akceptacja raportów animatorów zawsze odbywa się z jednego konta i zawsze z tego, z którego złożony został wniosek. Nadmiar utworzonych, aktywnych kont może utrudniać Państwu pracę i prawidłowe złożenie wniosku. Sugerujemy pozostawienie zatem maksymalnie dwóch kont Administratora Gminy oraz jednego konta administratora dedykowanego jednemu Orlikowi.

Pełen harmonogram rekrutacji zostanie opublikowany 10.01 br. na stronie Programu https://projektorlik.pl/.  W tym dniu zostanie również przesłana do Jednostek Samorządu Terytorialnego informacja mailowa. Prosimy o uważne zapoznanie się z przekazywanymi wiadomościami oraz ścisłe przestrzeganie podanych w nich terminów, co pozwoli bezproblemowo przejść przez proces rekrutacji.

Dodatkowo na stronie pojawi się instrukcja, jak poprawnie wypełnić wniosek rekrutacyjny. Prosimy zatem o uważne zapoznaje się z jej treścią, aby zaoszczędzić czas na kontakt z infolinią Programu.

W tym roku rekrutacja oraz podpisywanie umów, tak jak w roku ubiegłym, będzie odbywała się elektronicznie. Prosimy zatem o dokładne sprawdzanie wpisywanych danych, a w szczególności adresów mailowych oraz numerów telefonów.

W tegorocznej edycji udział w rekrutacji mogą wziąć jedynie Jednostki, które mają w pełni poprawnie zamkniętą zeszłoroczną edycję Projektu. Jeżeli JST nie zaakceptowała na swoim koncie Raportu Rocznego, musi zrobić to jak najszybciej, jednak nie później niż do 09.01. br. Po tym dniu wszystkie konta zostaną dezaktywowane celem przygotowania systemu do nowej edycji Programu, a co za tym idzie, wszystkie konta bez kompletnej dokumentacji nie będą miały możliwości złożenia wniosku w tegorocznej edycji.

POWRÓT