kropki

DODATKOWA REKRUTACJA DO PROJEKTU

Dziś, 3 sierpnia o godz. 12:00 wystartuje dodatkowa rekrutacja do projektu Lokalny Animator Sportu w 2022 roku. Jest to ostatnia szansa na włączenie boiska Orlik do projektu w tym roku. Operator nie przewiduje już kolejnej możliwości w tej edycji.

Rekrutacja potrwa do 12 sierpnia do godz. 23:59. Ten termin jest nieprzekraczalny. Do piątku 12 sierpnia, muszą zostać zakończone wszystkie procedury rekrutacyjne polegające na złożeniu wniosku. Wyniki rekrutacji zostaną ogłoszone 16 sierpnia br.

Wnioski będą oceniane na podstawie kryteriów merytorycznych opisanych w Regulaminie Projektu.

Orliki zakwalifikowane do udziału w projekcie Lokalny Animator Sportu w wyniku dodatkowej rekrutacji będą objęte dofinasowaniem w okresie od 1 września do 30 listopada 2022 r.

Rekrutacja prowadzona jest w systemie elektronicznym na stronie www.system.projektorlik.pl

Jednostki Samorządu Terytorialnego zainteresowane udziałem w projekcie, które nie posiadają konta w elektronicznym systemie obsługi projektu są proszone o kontakt na adres [email protected] . Na podany w zgłoszeniu e-mail zostaną przesłane informację potrzebne do aktywacji konta.

Przed rozpoczęciem procedury przedstawiciele zainteresowanych Jednostek Samorządu Terytorialnego (JST) i Animatorzy powinni zapoznać się z INSTRUKCJAMI SKŁADANIA WNIOSKÓW  dostępnymi w sekcji DOKUMENTY. Instrukcja dla Jednostek Samorządu Terytorialnego jest TUTAJ, a dla Animatorów TUTAJ.

Dodatkowych informacji dotyczących rekrutacji udziela Zespół Projektu Lokalny Animator Sportu pod adresami e-mail: [email protected],  [email protected][email protected]  oraz pod numerem infolinii +48 22 834 60 40.

POWRÓT