kropki

WYNIKI REKRUTACJI 2022

1611 Boisk Orlik i  2390 Animatorów, którzy będą na nich prowadzić zajęcia. Tak wyglądają liczby projektu Lokalny Animator Sportu w roku 2022.

Do udziału w projekcie aplikowało 1701 Orlików. Wymogi formalne określone w regulaminie spełniło 1677, co oznacza, że na liście rezerwowej jest 66 obiektów, które będą dołączane do projektu zgodnie z kolejnością na liście rankingowej, w przypadku rezygnacji Orlików zakwalifikowanych na obecnym etapie lub włączenia do projektu dodatkowych boisk.

Operator projektu zdecydował, że do 18 marca br. wszystkie jednostki, które nie zakończyły procedury rekrutacyjnej w terminie, mogą uzupełnić wnioski. Wnioski mogą składać też podmioty, które w tej edycji jeszcze nie uczestniczyły w rekrutacji. Wszystkie wnioski, które zostaną złożone do 18 marca i spełnią wymogi określone w regulaminie zostaną zakwalifikowane na dodatkową listę rezerwową. Orliki z tej listy będą mogły przystąpić do projektu, gdy pozostaną wolne miejsca po zakwalifikowaniu wszystkich chętnych z pierwszej listy rezerwowej.

W załączonym pliku znajduje się lista wszystkich Orlików zakwalifikowanych do projektu oraz lista rezerwowa:

W środę, 9 marca wystartuje proces podpisywania umów dla zakwalifikowanych Jednostek Samorządu Terytorialnego i Administratorów Orlików.

Animatorzy, zgodnie z wymogami prawnymi,  będą w najbliższych dniach weryfikowani  w  Rejestrze sprawców przestępstw na tle seksualnym. Dopiero po tej weryfikacji i, gdy poszczególne Jednostki lub Administratorzy Orlików zakończą procedury administracyjne, Animatorzy będą mogli podpisać swoje umowy. Przewidywany termin rozpoczęcia procesu podpisywania umów przez Animatorów, to 14 marca.

Szczegółowy harmonogram procedur administracyjnych zostanie opublikowany wkrótce.

Infolinia Projektu (+48 22 834 60 40) będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 16:00. Nie jest planowana praca infolinii w weekendy.

Do dyspozycji Administratorów Orlików i Animatorów są również adresy e-mail:  [email protected][email protected][email protected]  

Wszelkie aktualności i komunikaty będą publikowane na stronie www.projektorlik.pl.

POWRÓT