kropki

ROZPOCZYNAMY ETAP ROZLICZEŃ - KALENDARZ

W systemie pojawiła się nowa funkcjonalność – Kalendarz. Przepraszamy za opóźnienia, ale mając na uwadze Państwa potrzeby zgłaszane w ankietach ewaluacyjnych oraz ze względu na dynamicznie zmieniającą się sytuację epidemiczną, niezbędnym było zbudowanie narzędzia od nowa. Od teraz Animatorzy, którzy dopełnili wszelkich wymogów formalnych (status 5/5 w systemie) mają możliwość uzupełnienia harmonogramu zajęć prowadzonych w marcu. Przed dodaniem zajęć, prosimy zapoznać się z instrukcją znajdującą się w zakładce Dokumenty.

Po 12 kwietnia Animatorzy będą mogli rozpocząć generowanie raportów, a Jednostki Samorządu Terytorialnego/Administratorzy Orlików otrzymają możliwość załączania potwierdzeń wypłat wynagrodzeń Animatorom. Przypominamy, że wgranie przez Jednostkę Samorządu Terytorialnego/Administratora Orlika zgodnego z wytycznymi potwierdzenia jest jednym z warunków wypłaty wynagrodzenia przez Operatora.

Poprawne potwierdzenie musi zawierać:
1. Imię i nazwisko Animatora,
2. Okres rozliczeniowy.


W przypadku jakichkolwiek wątpliwości dotyczących realizacji projektu, prosimy o kontakt. Infolinia projektu Lokalny Animator Sportu (+48 22 834 60 40) jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 – 16:00.

Wszystkie bieżące informacje publikowane są na stronie www.projektorlik.pl.powrót