kropki

OSTATNIE CHWILE NA ZŁOŻENIE WNIOSKU REKRUTACYJNEGO

Do końca rekrutacji do Projektu Lokalny Animator Sportu w edycji 2021 zostały dwa dni.

Rekrutacja zakończy się w środę, 10 lutego o godzinie 23:59!

Rekrutacja do projektu w dalszym ciągu jest otwarta dla wszystkich Boisk Orlik. Też tych, które nie uczestniczyły w poprzednich edycjach. Udział w Projekcie związany jest z obowiązkiem wypełnienia wniosku za pośrednictwem konta w systemie obsługi na stronie www.system.projektorlik.pl .

Wiele wniosków jest ciągle procedowanych na różnych etapach. Jeżeli Jednostki Samorządu Terytorialnego zgłosiły już Boiska Orlik i kandydatów na Animatorów, kontaktują się z kandydatami w celu ponaglenia i przypomnienia, aby w możliwe najkrótszym czasie ukończyli wypełnianie części wniosku, który leży po stronie Animatorów. Część wypełnioną przez Animatorów, należy następnie zaakceptować i wysłać kompletny wniosek w systemie elektronicznym.

Pomimo, że o zakwalifikowaniu do projektu nie decyduje kolejność zgłoszeń, Operator Projektu zaleca, aby wszystkie procedury, zarówno Zarządcy Orlików, jak i Animatorzy zakończyli jak najszybciej. Pozwoli to na uniknięcie błędów we wnioskach lub możliwość terminowego poprawienia uchybień. Na stronie www.projektorlik.pl dostępne są instrukcje składania wniosków. Instrukcja dla Zarządców Orlików jest TUTAJ, a dla Animatorów TUTAJ.

W przypadku pytań lub problemów technicznych przypominamy, że infolinia Projektu (+48 22 843 60 40) pracuje według następującego harmonogramu:

poniedziałek (8.02) – środa (10.02) w godz. 8:30 – 17:00

Ogłoszenie wyników naboru do projektu Lokalny Animator Sportu planowane jest najpóźniej 15 lutego br.

Wszelkie aktualności i komunikaty będą publikowane na stronie www.projektorlik.pl.

powrót