kropki

REKRUTACJA DO PROJEKTU LOKALNY ANIMATOR SPORTU 2021

W poniedziałek, 1 lutego w samo południe ruszy rekrutacja do projektu Lokalny Animator Sportu.

Rekrutacja potrwa do 10 lutego, a najpóźniej 15 lutego będzie ogłoszona lista Boisk Orlik zakwalifikowanych do projektu.

W rekrutacji NIE DECYDUJE kolejność zgłoszeń. Wnioski będą oceniane na podstawie kryteriów opisanych w Regulaminie Projektu.

Żeby usprawnić proces rekrutacji, w weekend 6 i 7 lutego, specjalnie dla Animatorów oraz przedstawicieli Jednostek Samorządu Terytorialnego i Administratorów Orlików, czynna będzie infolinia projektu.

Cały proces rekrutacji prowadzony będzie elektronicznie, przez stronę www.projektorlik.pl

Jednostki Samorządu Terytorialnego, Administratorzy Orlików i Animatorzy, którzy brali udział w projekcie w 2020 r. korzystają z tych samych kont w systemie elektronicznym. Dla Orlików zgłoszonych w 2021 r. będą utworzone nowe konta, a linki aktywacyjne zostaną przesłane na podane adresy e-mail.

Animatorzy oraz osoby odpowiedzialne ze strony Jednostek Samorządu Terytorialnego za realizację projektu Lokalny Animator Sportu powinni być w stałym kontakcie w czasie wypełniania i składania wniosku w celu uniknięcia błędów, zapoznanie się z regulaminem projektu oraz pozostałymi dokumentami przygotowanymi na edycję 2021, a dostępnymi pod adresem www.projektorlik.pl/dokumenty/  oraz instrukcją składania wniosków (instrukcja zostanie opublikowana 1 lutego przed uruchomieniem rekrutacji).

Zespół Operatora kończy ostatnie prace związane z przygotowaniami do startu nowej edycji projektu. W sprawach rekrutacji kanały kontaktowe zostaną uruchomione od poniedziałku, 1 lutego 2021 r. Od 1 lutego do dyspozycji będzie zwiększona liczba konsultantów, którzy zapewnią szybki dostęp do wszelkich, niezbędnych informacji. Konsultanci będą dostępni pod adresami [email protected][email protected], [email protected] oraz numerem infolinii +48 22 834 60 40.

powrót