kropki

WYNAGRODZENIA ZA ZREALIZOWANE ZAJĘCIA – STATUS WYPŁAT

Trzeci tydzień trwają wypłaty wynagrodzeń za zajęcia przeprowadzone w Projekcie Lokalny Animator Sportu w miesiącach marcu oraz maj-lipiec. W tej chwili realizowane są płatności na podstawie rachunków wygenerowanych 3 sierpnia. Z uwagi na dużą kumulację rachunków, które były wystawione w dniach 3-7 sierpnia mogą wystąpić kilkudniowe opóźnienia w przelewach na konta Animatorów. Zespół obsługujący projekt dokłada wszelkich starań, żeby to opóźnienie wyeliminować. 

Są przypadki niewypłacenia wynagrodzeń na podstawie rachunków wygenerowanych w dniach 31 lipca – 2 sierpnia. Wynikają one z błędów formalnych w dokumentacji. Każdy taki przypadek jest indywidualnie wyjaśniany i przelewy zostaną zrealizowane natychmiast po wyeliminowaniu uchybień.

Do końca zbliża się proces podpisywania umów z Animatorami. Pozostało 100 spraw, w których trwają jeszcze procedury administracyjne.

Infolinia projektu Lokalny Animator Sportu (+48 22 834 60 40) pracuje w godzinach 8:30 – 16:00 od poniedziałku do piątku, a wszystkie najnowsze informacje publikowane są na stronie www.projektorlik.pl

powrót