kropki

JAK PODPISAĆ UMOWĘ – AKTUALIZACJA

Od 24 godzin pierwsi Animatorzy mogą podpisywać umowy na realizację Projektu Lokalny Animator Sportu. W czasie pierwszej doby do systemu elektronicznego zostało wgranych 150 umów podpisanych przez Animatorów, z czego… 20% zawiera błędy. Jeżeli taka tendencja się utrzyma, będzie to oznaczało, że 600-700 z wszystkich umów będzie musiało być poprawianych. Drastycznie wydłuży to proces finalizacji procedur administracyjnych, gdyż każdy taki przypadek wymaga kontaktu telefonicznego z Animatorem, wyjaśnienia błędu i rozpoczęcia procedury od nowa.

W związku z tym, Operator Projektu apeluje do wszystkich Animatorów o dogłębne zapoznanie się z instrukcją procedury podpisywania umowy, która dostępna jest poniżej w wersji animowanej i bezwzględnego postępowania zgodnie z zaleceniami w każdym kolejnym kroku:

Nie należy wysyłać umów w wersji papierowej przed akceptacją przez Operatora Projektu.
Animatorzy, którzy dysponują podpisem elektronicznym, pobierają umowę z systemu, podpisują elektronicznie i wgrywają podpisaną umowę do systemu. W takim przypadku na adres Operatora należy wysyłać jedynie w wersji papierowej oświadczenie podatkowe zleceniobiorcy uzupełnione o numer umowy (należy dopisać ręcznie).

Jednostki Samorządu Terytorialnego i Zarządcy Orlików NIE WYSYŁAJĄ do Operatora rozliczeń zajęć prowadzonych w ramach projektu. Wszystkie rozliczenia będą odbywały się przez system elektroniczny. Tam, gdzie tylko jest taka możliwość, promujmy działania ekologiczne.

Adres do wysyłki umów i oświadczeń:

Instytut Sportu - Państwowy Instytut Badawczy

ul. Trylogii 2/16

01-982 Warszawa

z dopiskiem "Lokalny Animator Sportu – umowa animator. Pokój 211"

Infolinia projektu Lokalny Animator Sportu (+48 22 834 60 40)  pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 – 16:30. Zapraszamy do kontaktu Animatorów i przedstawicieli Zarządców Orlików.

Wszystkie bieżące informacje publikowane są na stronie www.projektorlik.pl.

POWRÓT