kropki

REALIZACJĘ PROJEKTU CZAS ZACZĄĆ

Rekrutacja do projektu Lokalny Animator Sportu została rozstrzygnięta.

Od dzisiaj, 1 czerwca przystępujemy do realizacji procedur administracyjnych, niezbędnych do udziału w projekcie. Operator dołożył wszelkich starań, żeby ten proces był przejrzysty i prosty. System elektroniczny ma pozwolić na sprawne załatwienie wszystkich formalności, takich jak: podpisywanie umów, weryfikacja Animatorów w Rejestrze Karnym oraz rozliczenia za przeprowadzone zajęcia.

Do środy, 3 czerwca wszyscy zakwalifikowani do projektu dostaną pocztą elektroniczną szczegółowe instrukcje postępowania. Prosimy o ścisłe stosowanie się do nich po uruchomieniu nowych funkcjonalności w systemie elektronicznym. Nowe funkcjonalności, pozwalające na generowanie i podpisywanie umów, zostaną udostępnione użytkownikom 2 czerwca.

Opis postępowania w kolejnych krokach pokazują załączone grafiki.

Infolinia projektu Lokalny Animator Sportu (+48 22 834 60 40)  pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 – 16:00.

Od 30 maja, na mocy Rozporządzenia Rady Ministrów zostały zmienione limity osób, które mogą uczestniczyć w zajęciach i imprezach sportowych.

W tej chwili jest to limit 150 osób. Należy jednak przestrzegać obowiązku dezynfekcji sprzętu po zajęciach. Natomiast uczestnicy są zobowiązaniu do dezynfekcji rąk przed i po zajęciach. Obowiązek przestrzegania tych obostrzeń leży po stronie zarządcy obiektu.

Wszystkie bieżące informacje publikowane są na stronie www.projektorlik.pl.

powrót