kropki

Trzy dni do końca rekrutacji

To już jest naprawdę końcowe odliczanie. Do końca rekrutacji w projekcie Lokalny Animator Sportu 2020 zostało niewiele ponad 48 godzin.

1400 wniosków jest już zweryfikowanych i czeka na ogłoszenie wyników. Kolejne 350 jest w trakcie weryfikacji pod względem formalnym.

Tych wszystkich Animatorów i przedstawicieli wnioskujących Jednostek Samorządu Terytorialnego, którzy nie dopełnili wszystkich formalności lub w ich wnioskach są błędy, prosimy o zakończenie procedury do wtorku, 26 maja. Zaleca się wszystkim wnioskodawcom sprawdzenie statusu wniosku w systemie elektronicznym.

Jeżeli proces akceptacji aplikacji nie zakończy się w środę, 27 maja, wnioski z brakami formalnymi, bądź niezweryfikowane nie będą brane pod uwagę przy ogłaszaniu wyników rekrutacji.

Do środy infolinia projektu Lokalny Animator Sportu (+48 22 834 60 40) będzie pracowała w godz. 8:30 – 18:00

Po ogłoszeniu wyników naboru, które planowane jest najpóźniej w piątek, 29 maja, przedstawione zostaną kolejne etapy procesu uruchamiania projektu i instrukcje realizacji tych etapów. Następnym krokiem będzie podpisywanie umów z Jednostkami Samorządu Terytorialnego i Animatorami. Podpisywanie umów będzie odbywało się elektronicznie, więc Operator prosi o oczekiwanie na dalsze instrukcje i niewysyłanie żadnych dokumentów tradycyjną pocztą.

Wszelkie komunikaty dotyczące projektu publikowane będą na bieżąco na stronie www.projektorlik.pl.

powrót