kropki

Dodatkowe dni naboru do projektu Lokalny Animator Sportu

Zainteresowanie projektem Lokalny Animator Sportu nie słabnie. 1000 poprawnie złożonych wniosków już oczekuje na weryfikację i ocenę. Mimo że rekrutacja trwa trzeci tydzień, ciągle napływają nowe wnioski od Jednostek Samorządu Terytorialnego (JST) i zapytania od Animatorów pracujących na Orlikach, którzy chcieliby prowadzić zajęcia w ramach projektu Lokalny Animator Sportu.

W związku z tym, Operator zdecydował się przedłużyć rekrutację do środy, 27 maja.

Dodatkowe dni naboru pozwolą wszystkim, którzy chcą wziąć udział w projekcie,  poprawnie złożyć wnioski, a tym, którzy rozpoczęli już rekrutację, ale popełnili błędy w procedurze, umożliwią poprawienie uchybień.

Operator kontaktuje się też z tymi Jednostkami Samorządu Terytorialnego, które zarządzają Orlikami, a z różnych powodów nie uczestniczyły w projekcie. Każdy nowy powiat, czy gmina, to szansa na zwiększenie aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży, a przecież to jest głównym celem projektu.

Jednostki Samorządu Terytorialnego, które nie otrzymały jeszcze wiadomości z likiem aktywującym konto w systemie elektronicznym, a są zainteresowane zgłoszeniem Orlika do projektu, proszone są o kontakt na adres: [email protected].

Do dyspozycji Animatorów i zarządców Orlików niezmiennie są konsultanci obsługujący infolinię projektu Lokalny Animator Sportu (+48 22 834 60 40).

Infolinia pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 8:30 – 18:00.

Do Operatora projektu docierają informacje, że wiadomości z linkami aktywującymi konta w systemie elektronicznym programy i skrzynki pocztowe (np. poczta Onet) kwalifikują jako powiadomienia. W przypadku braku oczekiwanych wiadomości e-mail należy sprawdzić foldery POWIADOMIENIA i SPAM w skrzynkach pocztowych.

Zachęcamy też regularnego odwiedzania strony www.projektorlik.pl, gdzie na bieżąco publikowane są informacje o postępach w realizacji projektu.

Powrót