kropki

DRUGI TYDZIEŃ REKRUTACJI – nowa funkcjonalność w systemie elektronicznym

Rozpoczął się drugi tydzień rekrutacji do projektu Lokalny Animator Sportu. 1400 jednostek Samorządu Terytorialnego złożyło już wnioski i zostało aktywowanych 1600 kont Animatorów.

To bardzo dobry wynik, jak na pierwsze siedem dni naboru.

System elektroniczny nie zawsze radzi sobie z tak dużym obciążeniem i mogą występować przejściowe problemy techniczne. Zespół specjalistów IT cały czas czuwa nad poprawnym funkcjonowaniem systemu i reaguje na bieżąco na pojawiające się problemy. Przywrócona została możliwość logowania przez stronę www.projektorlik.pl, z czym część użytkowników miała w ostatnich godzinach kłopoty.

Rekrutacja trwa do 22 maja br. Została przedłużona, żeby wszystkie zainteresowane Jednostki Samorządu Terytorialnego i wszyscy Animatorzy, bez presji czasu, mogli poprawnie wypełnić wymagane formalności.

W sekcji DOKUMENTY pojawiła się uaktualniona wersja instrukcji obsługi systemu dla administratorów gmin. Dodana została nowa funkcjonalność – możliwość aktywacji konta ADMINISTRATORA ORLIKA. Konta takie będą wykorzystywane w sytuacjach, gdy Orliki są zarządzane przez inne jednostki (Ośrodki Sportu i Rekreacji itp.) upoważnione na podstawie stosownego umocowania do reprezentowania Jednostki Samorządu Terytorialnego i złożenia w jej imieniu wniosku o przystąpienie do Projektu Lokalny Animator Sportu.

Powrót