kropki

Rekrutacja – przywrócenie pełnej funkcjonalności systemu elektronicznego

System elektroniczny obsługujący rekrutację projektu Lokalny Animator Sportu (LAS) działa już bez zakłóceń.  Przedstawiciele Jednostek Samorządu Terytorialnego (JST), którzy od wtorku, 5 maja, mieli problem z aktywacją konta, mogą kontynuować procedurę aplikacyjną.

Zarejestrowanych jest już 1000 wniosków złożonych przez Jednostki Samorządu Terytorialnego.

Do końca rekrutacji każda JST będzie mogła złożyć dokumenty aplikacyjne, a wskazani Animatorzy aktywują swoje konta w systemie. Zachęcamy do śledzenia statusu złożonych wniosków w systemie aplikacyjnym. Zmiana statusu na „ZŁOŻONY” oznacza, że procedura została zakończona.

Już tylko 121 JST (zestawienie tych JST w załączonym pliku) nie ma utworzonego konta w systemie elektronicznym. Trwa weryfikacja danych kontaktowych tych Jednostek.

Operator projektu Lokalny Animator Sportu zdecydował o przedłużeniu rekrutacji do 22 maja br.

Zachęcamy do regularnego śledzenia aktualności na stronie www.projektorlik.pl , gdzie na bieżąco raportowany jest proces realizacji projektu. Od poniedziałku, 11 maja, publikowane będą m.in. informacje o gminach, które zakończyły w sposób poprawny rekrutację. Przypominamy, ze strona www.projektorlik.pl jest jedynym wiarygodnym źródłem informacji o projekcie LAS.

Na wszystkie wiadomości e-mail, które zostały przesłane do Operatora w pierwszych dniach rekrutacji, a jest ich ponad 1000, odpowiedzi zostaną udzielone do piątku, 8 maja, do godziny 16:00.

Konsultanci obsługujący infolinię projektu są do dyspozycji według następującego harmonogramu:

• 7 - 8 maja (czwartek – piątek) - 8:30 – 16:00

• 9 – 10 maja (sobota - niedziela) - 9:00 – 15:00

• 11 – 15 maja (poniedziałek – piątek) - 8:30 -16:00

• 18 – 22 maja (poniedziałek – piątek) - 8:30 -16:00

Powrót