kropki

Rekrutacja do projektu LAS – informacje organizacyjne

Trwa proces rekrutacji do projektu Lokalny Animator Sportu (LAS). Od wczoraj, 5 maja, do Jednostek Samorządu Terytorialnego (JST) docierają linki aktywujące konta w elektronicznym systemie obsługującym projekt.

Do Operatora projektu docierają pojedyncze informacje o problemach z logowaniem do systemu. Zespół specjalistów cały czas reaguje na te sygnały i na bieżąco usprawnia funkcjonowanie platformy, za pośrednictwem której prowadzona jest rekrutacja. O pełnym dostępie do platformy dla wszystkich składających wnioski poinformujemy na stronie www.projektorlik.pl w osobnym komunikacie.

Z uwagi na opisane problemy techniczne, możliwe jest przedłużenie procesu rekrutacji. O ewentualnej zmianie terminu zakończenia naboru do projektu poinformujemy w niedzielę, 10 maja, do godz. 18:00.

W 171 JST (lista tych Jednostek znajduje się z załączonym pliku) niezbędna jest weryfikacja adresów poczty e-mail. Te gminy będą mogły złożyć wniosek aplikacyjny w najbliższych dniach. Zespół obsługujący projekt LAS skontaktuje się w przedstawicielami tych JST w celu ustalenia właściwych danych kontaktowych.

W ostatnich dniach na różnych forach internetowych pojawiły się nieautoryzowane i nieprawdziwe informacje na temat organizacji projektu LAS w 2020 r. Jedynymi, wiarygodnymi źródłami informacji o projekcie są strona internetowa www.projektorlik.pl oraz infolinia (tel.: 22 834 60 40).

Zachęcamy też do kontaktu z Operatorem projektu przez formularz dostępny na stronie: www.projektorlik.pl/kontakt/

Powrót