kropki

3,2,1… START

Ruszyła rekrutacja do projektu Lokalny Animator Sportu.

Zapraszamy reprezentantów zainteresowanych Jednostek Samorządu Terytorialnego i Animatorów do zapoznania się z instrukcją składania wniosków, regulaminem, polityką prywatności oraz z kryteriami naboru dostępnymi w sekcji DOKUMENTY.

W ostatnich tygodniach zespół specjalistów Instytutu Sportu – Państwowego Instytutu Badawczego, intensywnie pracował nad stworzeniem systemu, który skutecznie i przyjaźnie przeprowadzi wszystkich przez proces rekrutacji.

Dołożono wszelkich starań, żeby system pracował bezawaryjnie. Gdyby jednak wystąpiły jakiekolwiek problemy techniczne, prosimy o zgłaszanie ich na adres e-mail: [email protected]

Na adresy e-mail przedstawicieli JST, które brały udział w poprzednich edycjach projektu LAS, będą dzisiaj wysyłane wiadomości z linkiem służącym do aktywacji konta Administratora Gminy na stronie www.projektorlik.pl . W przypadku braku wiadomości do końca dnia dzisiejszego, prosimy o kontakt z Operatorem na adres [email protected] i przesłanie prośby o ponowne wysłanie linku aktywacyjnego.

Za pośrednictwem formularza dostępnego po zalogowaniu przedstawiciele JST będą mogli rozpocząć wypełnianie wniosku aplikacyjnego do projektu Lokalny Animator Sportu 2020. Formularz zostanie aktywowany o godz. 13:00 w dniu 5 maja br.

Animatorzy będą mogli aktywować konta w systemie po zakończeniu procedury rejestracyjnej przez daną Jednostkę Samorządu Terytorialnego. Linki aktywacyjne dla Animatorów będą wysyłane na ich adresy poczty elektronicznej w kolejnych dniach rekrutacji.

Powrót